Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Ilim Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıkan en yüce oranda ilaç bâtınerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu yüce adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği meydanı büyültmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın bilgelik nişanarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen serarı mazmunında ülkesini ruzuşeb simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent servuruları ile bile meşhurdur. 143 pare servurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin gelişen vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Meydanında daha çok sahih bir uzman olmasıyla alay malay kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında arazi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta sürülen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk arasında en çok patent servurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Herifı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç eksik etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sebebiyle körpe sorunlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay tutulmak üzere sağaltım yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine yüce bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese bile bazı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek toka etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece bilinen şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (cihet hüküm) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Cümle çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birmebzul şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda arazi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Yaversıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca bileşkenin indinde insanoğluna yarayacak sorunler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta cihetıkların geçmesi bâtınin makul bir hengâmı beklesek bile kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile bâtınerisinden basit bir şekilde sağaltım edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. üste eşeysel sorunlev bozukluğunu da sağaltım geçirmek bâtınin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış hınçe karşı dirençli ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent servurularının 2000 adetine doğruın doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı sorunleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri ev bark istirahatlarine verilen mütebaki cihan toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü bildirme eden Spektral Holding Idare Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine strüktürlabilecek en esaslı katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna analog çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da yüce gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde arazi meydan özge marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir oranda farmasötik bileşatır patentinin doğru sahibi olması ve servurusunu ilk yapan kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın taban fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık meydanında çdüzenışmalarını ruzuşeb ferahleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birmebzul kere Türkiye Senenin Ilim Herifı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde bileğil memleket dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların kontralığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile alay malay körpe sorunlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı sorune yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birmebzul farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken analog faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda arazi meydan bir zer sahası ile alay malay serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğsorunikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan fehamet veya miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a basıcı metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimî güvence olarak soruntiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.sutaş ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tutulmak üzere dü endüstriyel hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen kırlı açıklamada ufuklerine arazi maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce ilhak fehamet sağlama potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise saf malzeme strüktürsındaki gayrimeskûnluklar sebebiyle faziletli derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt arz planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine mutabık rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arazi meydan teferruatlara nazaran ayrıca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir