Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza ruzuşeb giriş yaratıcı ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 tarih önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çhileındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş evet da hesabı takip fail yakınlarımızdan kontrol esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere takip ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoğu kez kullanıcı adınızı bileğalışveriştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız midein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde nokta düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak midein kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram irtibatsı istediği midein şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir erkek şifrenizi çkullanmak midein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun midein bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Kesinlikle Art Karşıır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen eşhas midein ne efsus ki çok bir tomar muamele bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir tomar koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye esasen sair kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğalışveriştirin ve sadece ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram durum şifreniz bileğalışveriştiğinde yahut kullanıcı adınız bileğalışveriştiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğalışveriştirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğalışveriştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğalışveriştiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” evet da ara sıra “bileğalışverişikliği son hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız yalnız çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini bileğalışveriştirdiği midein sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir